O firmie

Pracownia projektowa VERSUS to blisko 25 lat doświadczenia i dumy z realizacji najbardziej wymagających, szeroko rozpoznawanych i wielokrotnie nagradzanych projektów. Wszechstronność i wyobraźnia, z jaką podchodzimy do codziennej pracy, są naszym motorem napędowym, a nietypowe wyzwania motywują do ciągłego rozwoju.

Małgorzata Tausz i jej zespół projektowy stoją za wieloma realizacjami, bez których architektoniczna mapa Wrocławia nie byłaby taka sama.

W sercu stolicy Dolnego Śląska możemy podziwiać idealnie wkomponowany w historyczną zabudowę budynek biurowo-usługowy Sukiennic Wrocławskich. Kilka przecznic dalej, przy ulicy Rzeźniczej 12, zachwyci nas nowoczesny wygląd Teatru Współczesnego. Przy ul. Joannitów 6 nie sposób przeoczyć zachwycającej elewacji kamienicy, w której mieści się Dolnośląska Kasa Chorych. Budynek Sky Tower, jego pokazowy apartament tarasowy i stylowe wnętrze butiku sukien ślubnych to także dzieła Małgorzaty Tausz. A wybierając się do Kazimierza Dolnego, warto odwiedzić tamtejszy zespół zamkowy – to wyjątkowa przestrzeń, z której jesteśmy bardzo dumni.

Pracownia Projektowa VERSUS była wielokrotnie nagradzana za swą działalność, min. przez Polski Związek Inżynierów i Budownictwa czy Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa, ale największym wyróżnieniem, jest dla nas satysfakcja naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Poniżej znajdują się dane kontaktowe, mapa dojazdu
oraz formularz, za pomocą, których w prosty sposób można wysłać do nas wiadomość!

 

 

 

 

ul. Zastępowa 5, 52-241 Wrocław

 

 

tel. 695 921 665

 

 

sekretariat@projekt-y.pl